Olasz menetrend


Match Score
2013-08-24 18:00 Marcantonio Bentegodi Stadion
Hellas Verona FC – AC Milan
2 - 1
2013-08-24 20:45 Stadio Luigi Ferraris
Sampdoria – Juventus
0 - 1
2013-08-25 18:00 San Siro
Internazionale – Genoa
2 - 0
2013-08-25 20:45 Stadio Sant\\\'Elia
Cagliari – Atalanta
2 - 1
2013-08-25 20:45 Stadio Olimpico
Lazio – Udinese
2 - 1
2013-08-25 20:45 Armando Picchi Stadion
AS Livorno – AS Roma
0 - 2
2013-08-25 20:45 Stadio San Paolo
Napoli – Bologna
3 - 0
2013-08-25 20:45 Stadio Ennio Tardini
AC Parma – Chievo
0 - 0
2013-08-25 20:45 Stadio Grande Torino
Torino – US Sassuolo
2 - 0
2013-08-26 20:45 Stadio Artemio Franchi
Fiorentina – Catania
2 - 1

1 2 3